25 січня в культурно-мистецькому центрі відбувся заключний концерт новорічно-різдвяного циклу - театралізована постановка за мотивами відомого твору Миколи Гоголя “Ніч перед Різдвом” у сучасній гумористично-філософській інтерпретації.
Дружба, повага, взаєморозуміння та спільна мета - це запорука успіху будь-якої справи! Так і цього разу, спільна мета об’єднала творчих і небайдужих людей. Авторами ідеї проведення спільного заходу є начальники відділів культури міста Володимир-Волинського та Турійської РДА Роман Віслобоков та Інна Мірчук. Автором сценарію став Андрій Полячук, який зумів поєднати всі ідеї та задуми творчої групи, до якої входив також директор Турійського РБК Олексій Скубій, котрий взяв на свої плечі музичне та технічне забезпечення концертів.
Нестандартний підхід до класичної літератури – це завжди ризик, адже не знаєш як відреагує глядач на нову подачу вже відомого твору. Але вийшло дуже цікаво, несподівано та по-сучасному.
Стилізована музика, яскраві костюми, сучасні танці та веселі пісні у повній мірі розкривали головну ідею дійства: «Краса та кохання врятує світ»!
Талановиті актори та музиканти: Ірина Пикалюк, Володимир Пикалюк, Іван Масалига, Борис Поліщук, ансамбль народної музики «Сузір’я», народний аматорський колектив «Елегія» (керівник – Микола Романчук, акомпанемент – викладачі Турійської ДМШ), дует «Два крила», гурт «Намисто» Луківського МБК, чоловічий гурт «Кант», солісти: Ірина Скубій, Анастасія Скубій та Михайло Шабрило з Турійська, духовий оркестр, ансамбль «Володимирські музики» та солістка Анна Мельничук з Володимир-Волинської ДМШ, Олександр Шумчук та Зоя Куровська (м. Нововолинськ), Олексій Скубій, Андрій Полячук, Інна Мірчук та Роман Віслобоков створили надзвичайний мистецький продукт, наповнений красою, гумором та змістом.

Відділ культури і туризму виконавчого комітету
Володимир-Волинської міської ради
44700, Волинська область, м. Володимир-Волинський, вул. Ковельська, 29
тел. (факс) +38 (03342) 22596, 23568
e-mail: kult@volodymyrrada.gov.ua